Użytkownicy mają teraz prosty i bezpieczny dostęp do komputerów stacjonarnych i sprzętu. Otwarta architektura Keeper Connection Manager jest kolejną zaletą dla NokiaEDU. Posiadanie systemu Keeper Security nie tylko obniżyło koszty, ale także ułatwiło integrację dodatkowych systemów i aplikacji z platformą zdalnego pulpitu. „Kiedy wdrożyliśmy Keeper Connection Manager, otrzymaliśmy świetny odzew ze strony użytkowników” – powiedział Krzysztof Nowak, kierownik laboratorium w Mobile Networks Service Labs. „W rzeczywistości było lepiej, niż się spodziewaliśmy, zwłaszcza że zmieniliśmy sposób w jaki wszystko robiliśmy”.
Dzięki szybkiemu i łatwemu wdrożeniu produktu użytkownicy mają dostęp do swoich aplikacji, bez konieczności zapamiętywania wielu nazw użytkowników i haseł. Keeper Password Manager generuje również złożone, silne hasła, które są przechowywane w Bezpiecznym Cyfrowym Skarbcu Keeper.
Keeper umożliwia Groupe Beneteau bezpieczne udostępnianie danych uwierzytelniających. Preferowane przez firmę metody uwierzytelniania dwuskładnikowego (MFA) są dostępne za pośrednictwem Keeper i KeeperFill®. Bezpieczne rozszerzenie przeglądarki Keeper umożliwia użytkownikom natychmiastowe i automatyczne uzupełnianie danych uwierzytelniających online.
W przypadku zespołu IT, kontrola dostępu oparta na roli pracownika, zapewniła, że uprawnienia odzwierciedlają strukturę organizacyjną firmy. Dzięki temu pracownicy i kontrahenci mają najmniejszy możliwy dostęp, niezbędny do wykonywania swojej pracy.
Bez miniOrange Nvidia musiałaby zintegrować się z Adobe Captivate Prime i zbudować od podstaw system SSO. Firma byłaby zmuszona także wykreować nowy system ponownej weryfikacji, co wymagałoby znacznej ilości pracy oraz sprawiłoby kłopoty związane z utrzymaniem nowego systemu. Dzięki miniOrange Nvidia mogła wykorzystać istniejącego dostawcę tożsamości i źródło danych oraz połączyć je z firmą Adobe. Wszystko to bez konieczności tworzenia i utrzymywania nowego systemu.
Korzystając z platformy miniOrange On-Premise Identity Provider (IDP), miniOrange dostarczył DBS rozwiązanie ograniczające dostęp do Fortigate VPN z Multi-Factor Authentication (MFA). Bez miniOrange dane firmy mogłyby być podatne na włamania, ataki phishingowe lub kradzież tożsamości. miniOrange dostarczył rozwiązanie dla DBS, ograniczając dostęp do Fortigate VPN poprzez drugi współczynnik uwierzytelnienia.
Firma Nahdi chciała używać SSO, ale korzystała z Siebel CRM, który nie obsługuje żadnego protokołu dla pojedynczego logowania (SSO). Zmiana systemu CRM nie wchodziła w grę, ponieważ byłaby zbyt kosztowna i trudna operacyjnie. Bez miniOrange firma musiałaby zintegrować się z Siebel CRM i zbudować od podstaw nowy system SSO. Dzięki miniOrange klient mógł bez problemu korzystać z istniejącego systemu i źródła danych, a nawet korzystać z funkcji SSO.
„Dzięki OneLogin zespoły są teraz gotowe do pracy w niecałe pół godziny”. Jednym z największych wyzwań wdrożeniowych dla DPG było zarządzanie zespołem 400 inżynierów IT, którzy korzystają z ponad 40 kont AWS we własnych środowiskach, jak i bezproblemowa migracja uwierzytelniania na te konta do OneLogin. Przejście zakończyło się sukcesem.
„Po zakończeniu naszej migracji do chmury wszystkie aplikacje korporacyjne i SaaS zostaną całkowicie dopasowane w jednym środowisku i zarządzane za pośrednictwem portalu OneLogin i jednej tożsamości, co usunie problemy związane z zarządzaniem złożonym środowiskiem aplikacji oraz sprzecznymi zasadami kont i haseł, ”
Wim Plat - Architekt Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych
OneLogin ułatwił pracownikom IT udostępnianie aplikacji. Wcześniejszy proces konfigurowania jednokrotnego logowania dla aplikacji mógł zająć nawet tygodnie. Teraz mozliwe jest dodanie aplikacji w ciągu kilku godzin. W niektórych przypadkach może to zająć kilka dni, ale zwykle jest to spowodowane kontaktem z dostawcą usług, a nie OneLogin. „Ilość wysiłku, jaki mój zespół wkłada w uruchomienie kolejnej aplikacji w OneLogin, jest naprawdę krótka”.
Administratorzy IT Hyperloop uznali, że posiadanie jednego miejsca, w którym można przeglądać wszystkich użytkowników, ich ''atrybuty'' i historię logowania, jest bezcenne. Doceniają także łatwość i szybkość konfiguracji usługi MFA. Użytkownicy uznali portal za wygodny „punkt kompleksowej obsługi”, z którego można uzyskać dostęp do swoich aplikacji.
Co najważniejsze, „OneLogin pozwolił nam czuć się komfortowo, zabezpieczając całą naszą własność intelektualną”. Virgin Hyperloop One stosuje zasady do określonych zakresów adresów IP, aby chronić kadrę kierowniczą podróżującą do innych krajów, a także korzysta z silnika oceny ryzyka OneLogin, Vigilance AI i uwierzytelniania SmartFactor, aby automatycznie dostosowywać wymagane współczynniki uwierzytelniania w oparciu o ryzyko.
„Wybraliśmy OneLogin, ponieważ elegancko rozwiązuje trudne równanie obejmujące elastyczność, bezpieczeństwo i automatyzację”. Dzięki obsłudze integracji w ramach OneLogin firma Qonto wdrożyła 60 aplikacji w ciągu trzech miesięcy. „Jesteśmy stosunkowo małym zespołem ds. bezpieczeństwa. OneLogin udostępnia interfejsy API, które usprawniają integrację i ułatwiają tworzenie kont OneLogin oraz automatyzację wielu podstawowych procesów.” „Możemy z łatwością skalować, na przykład łącząc aplikację z 1000 użytkownikami za pomocą zaledwie trzech linii skryptu”.